Берое с втора победа в контролите

Старозагорци биха Марица

Берое записа втора победа в контролите. Тимът на Александър Томаш надви с 2:1 Марица. Срещата се проведе на спортна база "Берое" в Стара Загора. Головете за заралии вкараха Серджиу Негруц в 5-ата минута и Борислав Цонев в 17-ата минута. За пловдивчани се разписа Никола Марин в 75-ата минута.

Александър Томаш не използва Павел Виданов, който получи контузия срещу Созопол. Последното ново попълнение Иван Бандаловски също не игра.

Още в 5-ата минута Берое излезе напред в резултата. Серджиу Негруц се възползва от грешка на Ташолов и излезе сам срещу Кирил Акалски. Румънецът без проблеми преодоля стража и на празна врата вкара за 1:0.

В 17-ата минута Борислав Цонев овладя топката и с удар от около 20 метра я прати в горния десен ъгъл на Акалски за 2:0.

До края на полувремето отново Цонев, Негруц и Охене не успяха да поразят целта.

В 58-ата минута Карачанаков получи контузия и бе заменен от Александър Енев. В 75-ата минута Марица вкара почетен гол. Никола Марин получи топката в наказателното поле и я прати в мрежата за 2:1.

След тази проверка Берое заминава на лагер в Белек. Там възпитаниците на Александър Томаш ще играят четири контроли.