Три дузпи не стигнаха на Хетафе и Атлетик да се победят (ВИДЕО)

Билбао продължава без загуба от ноември насам

Хетафе и Атлетик (Билбао) направиха 2:2 в мач с три дузпи от 20-ия кръг на испанското първенство.

Иняки Уилямс откри за гостите в 13-ата минута. Хорхе Молина изравни от дузпа в 21-ата.

Три минути след почивката гостите също получиха право да изпълняват 11-метров наказателен удар. Зад топката застана Раул Гасия и ударът му беше точен  - 1:2.

180 секунди по-късно реферът отсъди трета дузпа и пред Хетафе се откри възможност да възстанови равенството. Молина обаче не успя при второто си изпълнение на наказателен удар в мача. Все пак домакините се добраха до точката с попадение на Анхел Родригес в 74-ата минута.

Атлетик продължава да е без загуба от началото на ноември миналата година. Въпреки това отборът е една 10-и в класирането с актив от 26 точки. Хетафе е 7-и с 27.