Локо (ГО) тества близнаци с френски паспорти

Тимът картотекира японец за пролетния дял

Локо (ГО) тества двама футболисти с френски паспорти по време на вчерашната контрола с аматьорския Левски от град Левски.

Интересното е, че става въпрос за близнаци, родени на 15 февруари 1996 г. Седрик и Родриго Нанителамио са с конгоански произход. Първият е играл за отборите на Сент-Приест (Фр), Алканензе (Порт) и ФК Ордино (Андора) и е халф, пише "Меридиан мач".

Родриго е централен защитник и е бил в тима до 19 години на Кан, след което отива в испанския Виланова, а за кратко е бил и в Спартак (Пл). За последно обаче той е бил част шотландския Форфар-Атлетик. Треньорският щаб ще реши до няколко дни кого от двамата ще задържи в отбора.

Иначе в спаринга „железничарите" се наложиха с категоричното 5:0. Срещата се изигра на терена в Царева ливада, където Локо провежда тренировките си. В 15-та минута Мичев пропусна отсъдената дузпа за нарушение в наказателното поле срещу Байдаков.

С няколко пропуска се отличи Седрик, но в самия край на полувремето след негов удар отбитата от вратаря топка бе вкарана от Байдаков за 1:0.

През второто полувреме в игра се появиха основните футболисти заедно с японеца Кокен Куроки, който тренира с отбора от октомври и ще бъде картотекиран за новия дял на шампионата.

Куроки направи 2:0 след добра комбинация с Деян Христов. След което именно централният нападател вкара хеттрик в последните 15 минути.

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили