Нова късна драма, нова горчилка за Бристъл (ВИДЕО)

Втородивизионният клуб пак бе на секунди от равенство с най-добрия отбор в Англия

Манчестър Сити се класира за финала на Купата на лигата в Англия, след победа при гостуването си на Бристъл Сити.

Срещата завърши 3:2 и с общ резултат 5:3 "гражданите" отстраниха своя съперник.

Хосеп Гуардиола пусна почти изцяло титулярен състав въпреки предимството от първия мач, с което доказа, че се бори за всеки един трофей.

Успехът обаче дойде едва в 96-та минута, подобно на срещата на "Етихад", когато Агуеро се разписа в края.

Сити натискаше през цялото първо полувреме, но стигна до гол едва в 42-та минута. Лерой Сане се разписа, но голяма заслуга за попадението има и Бернардо Силва, който показа голяма упоритост.

Второто полувреме започна, както завърши първото. Кевин Де Бройне с поредната си асистенция изведе Агуеро, който напредна и не сгреши сам срещу вратаря.

Бристъл обаче стигна до попадение и във втория мач с бъдещия шампион на Англия.

Марлън Пак вкара красиво с глава след центриране на Джейми Патерсън в 64-та минута.

След като Гуардиола замени Агуеро за Гюндоган в края, Бристъл започна да владее по-често топката и се настани в половината на Сити.

Така се стигна до 94-та минута, когато Аден Флинт изравни за 2:2. В 96-та обаче след бърза контраатака Сане подаде към Де Бройне и последният донесе победата на гостите.

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини