Виляреал удари Реал Сосиедад в 6-звездно шоу (ВИДЕО)

Виляреал взе победата срещу Реал Сосиедад в голова фиеста

Виляреал победи Реал Сосиедад в мач от Примера дивисион. Двубоят се превърна в истинска голова фиеста, като в крайна сметка на "Естадио де ла Керамика" домакините се наложиха с 4:2.

Виляреал откри още в 5-ата минута. Самуел Кастилехо центрира в наказателното поле, където Виктор Руиз засече с глава за 1:0. В 17-ата минута Карлос Бака намери Пабло Форналс, който удвои аванса на своя отбор. Само 180 секунди по-късно самият Бака излезе сам срещу вратаря и оформи класиката в резултата. В 24-ата минута гостите намалиха изоставането си. Илараменди центрира, а Диего Йоренте засече с глава за 3:1. 10 минути по-късно домакините възстановиха аванса си от 3 попадения. Пабло Форналс подаде към Самуел Кастилехо, който направи 4:1.

В 58-ата минута гостите отново съкратиха изоставането си. Вилиан Хосе се възползва от пас на Субелдиа и намали на 4:2.