ЦСКА победи Вихрен в контрола

Юношите до 19 години вкараха 4 гола на мъжкия тим от Сандански

Юношите на ЦСКА до 19 години победиха мъжкия отбор на Вихрен с 4:2 в Сандански.

"Армейците", водени от Ивайло Станев, отново бяха без четиримата играчи, които са на лагер с представителния тим в Испания - Валентин Антов, Никола Борисов, Радослав Живков и Божидар Чуканов, както и без контузения Николай Янков, който беше определен за най-добър млад футболист на ЦСКА за 2017 година. В приятелския мач участие взеха няколко момчета от набор 2001 и един юноша, роден през 2002 година.

На почивката "червените" водха 2:0 с попадения на Иван Митрев и Борислав Будинов в последните минути на първата част. През второто полувреме Вихрен изравни, но ЦСКА си върна преднината след гол на Любослав Златков, а играч на домакините си отбеляза автогол за крайното 4:2.

Следващата контрола на ЦСКА U19 е в събота (3 февруари) срещу мъжкия отбор на Сливнишки герой. Двубоят ще се играе от 13:00 часа в комплекс "Царско село".