ИЗДЪНКИТЕ НЯМАТ КРАЙ! Италианска легенда шокира Реал (Мадрид)! (ВИДЕО)

Мъките в бяло продължават, Леванте взе точка

Реал Мадрид за пореден път през сезона се издъни срещу по-непретенциозен съперник в първенството.

Тимът на Зинедин Зидан завърши наравно 2:2 с Леванте, като допусна гол в последните секунди на срещата, който бе дело на Джанпаоло Пацини. Това бе пети мач, който Белия балет не може да вземе от последните осем.

Реал вкара за пореден път от корнер през този сезон. Това се случи в 11-та минута, когато  Тони Кроос центрира и Серхио Рамос засече топката с глава.

В 42-та минута Леванте стигна до изравнителния гол. След извеждащ пас зад защитата Кейлор Навас спаси първия удар, но при добавката Емануел Боатенг не сгреши.

В 81-та минута Иско реализира след добра работа на Бензема и гостите виждаха как ще стигнат до успеха.

В 89-та минута обаче защитата проспа пас към Джанпаоло Пацини и той трудно, но успешно преодоля Навас, за да донесе точката на своите.

Така Реал е трети с 39 точки. Леванте е 17-ти с 20 точки.