Локо Сф нанесе първа загуба на Витоша в контролите

Мартин Станкев вкара единствения гол в спаринга, игран на стадион “Летище”

Отборът на Витоша (Бистрица) допусна първа загуба по време на зимната си подготовка.

“Зелените” отстъпиха с 0:1 пред Локомотив (София) в контролна среща, играна на стадион “Летище”.

Единственото попадение в проверката в столицата реализира Мартин Станкев, който се разписа в 28-ата минута.

Бистричани имаха възможност да изравнят в 54-ата минута, когато получиха право да изпълнят 11-метров наказателен удар. Зад топката застана юношата на столичните “железничари” Даниел Пеев, чийто удар обаче бе отразен.

Следващата проверка на Витоша е тази събота, когато от 14:00 часа на стадиона в Хисаря ще срещне друг втородивизионен тим - Марица (Пловдив).

Първият официален мач на тима от пролетния дял на Първа професионална лига е на 19 февруари, понеделник, а съперник – съставът на Дунав (Русе). Срещата от 21-вия кръг на първенството е с начален час 17:30.