Шалке пребори трудно Хофенхайм (ВИДЕО)

"Миньорите" с важен успех като домакин

Шалке 04 победи с 2:1 Хофенхайм в среща от 23-ия кръг на Бундеслигата. С този успех футболистите от Гелзенкирхен се изкачиха на пета позиция с 37 точки, колкото има и четвъртият в подреждането Борусия Дортмунд. Хофенхайм е девети с 31.

Тимо Керер даде аванс на Шалке 04 в 11-ата минута, след като се разписа с глава при меле в полето на гостите.

В 28-та минута Емболо удвои резултата. Камерунецът наказа груба грешка в защита на Хофенхайм, а малко преди това негов бе отменен след консултации със системата за видео повторения.

През второто полувреме футболистите на Хофе натиснаха, но силите им стигнаха само за почетен гол. В 78-ата минута Кръмарич се бе пласирал отлично в наказателното поле и с глава прати топката в мрежата.

Съдията даде седем минути продължение, но и те не стигнаха на момчетата на Юлиас Нагелсман да стигнат до изравняване и точката.

В Байерн търсят причина за контузиите

Спортният директор Кристоф Фройнд коментира темата

Дортмунд се справи с адашите от Гладбах, ВАР лиши Забицер от хеттрик (ВИДЕО)

Рурците стигнаха до успех с 2:1 като гости

Байерн се справи с лекота срещу Кьолн на "Алианц Арена" (ВИДЕО)

Ситуацията при "козлите" е доста неприятна

Леверкузен продава голмайстора си на Милан за 50 милиона евро?

Виктор Бонифас е обект на интерес от страна на "росонерите"

Алонсо отказа да говори за титлата, Розе му я честити

Треньорът на Леверкузен е готов за „бирен душ“

Крути мерки в Дрезден заради смъртни заплахи

Закриха тренировките на тима

Леверкузен е на 3 точки от титлата след изключително ценен успех в Берлин (ВИДЕО)

"Аспирините" спечелиха с 1:0 срещу Унион

Борусия (Дортмунд) планира да привлече ас на Щутгарт от лятото

Крис Фюрих е попаднал в радара на рурския тим

Каква глупост! Байерн поведе с 2:0 срещу новак, но допусна пълен обрат и много срамна загуба (ВИДЕО)