Пауло Фонсека: Алисон направи 2-3 нереални спасявания

"За реванша вече ще сме набрали игрови ритъм", обяви наставникът на Шахтьор Донецк

Треньорът на Шахтьор Донецк Пауло Фонсека изрази съжаление, че тимът му не е победил по-убедително Рома в първия 1/8-финал от Шампионската лига. Украинският тим спечели с 2:1, като пропусна много, а вратарят на “вълците” Алисон изигра невероятен мач.

“Алисон направи 2-3 наистина нереални спасявания. Рома е прекрасен отбор, мачът беше доста труден, особено през първото полувреме. Не успяхме да покажем своята игра, като причината за това е в съперника. За реванша вече ще сме набрали игрови ритъм.

Няма да се защитаваме в Рим и да пазим резултата, ще се опитаме да бъдем себе си. И двата отбора имат шанс. Ако бяхме вкарали в последната минута чрез Ферейра, щеше да е по-сложно за Рома”, коментира Фонсека.