Реал (Мадрид) помете Алавес (ВИДЕО)

Роналдо закръгли попаденията си в Ла Лига на 300

Реал (Мадрид) приключи седмицата с 4:0 срещу Алавес. Така в отминалите седем днистоличани спечелиха 9 точки в Ла Лига. Кристиано Роналдо наниза два гола, с което закръгли сметката си в първенството на 300 от 286 мача. Единствено Лионел Меси има повече -  369.

Кристиано откри в 44-ата минута. Гарет Бейл вкара за 2:0 секунди след подновяването на втората част, а след час игра Роналдо довърши гостите.
В края португалецът аристократично отстъпи дузпа на Карим Бензема, който вкара за 4:0.

След този успех Реал остава на 3-о място в класирането с 51 точки. С 4 по-малко от Атлетико (Мадрид), който утре гостува на Севиля, и на 11 зад лидера Барселона. По-късно тази вечер каталунците приемат Жирона.

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини