Палермо бие без Чочев

Домакинският успех сложи край на серията от 4 мача без победа за "розовите"

Палермо се завърна към победите. Без българския национал Ивайло Чочев в състава си, тимът от Сицилия се наложи с 4:1 над Асколи на "Ренцо Барбера" и заема трето място във временното класиране.

Макар да доминираха почти през целия мач, домакините имаха доста проблеми до почивката. Те първи получиха гол, дело на Томазо Бианки в 42-ата минута. През второто полувреме обаче Палермо изравни още в 46-ата минута чрез Андреа Рисполи, а не след дълго вече водеше с 3:1. Игор Коронадо и отново Рисполи отчаяха гостите с попадения в 48-ата и 55-ата минута, а в края се разписа и Илия Несторовски.

Домакинският успех сложи край на серията от 4 мача без победа за "розовите".

Лидерът Емполи надви с 1:0 Авелино, а вторият Фрозиноне направи 2:2 като гост на Кремонезе. Четири от мачовете от кръга бяха отложени заради студеното време.

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)