Интер и Наполи завъртяха реми (ВИДЕО+СТАТИСТИКА)

Домакините пропуснаха да се изкачат в топ 4, а гостите пък официално сдадоха първото място в класирането

Интер и Наполи не успяха да излъчат победител в срещата помежду си от 28-ия кръг на Серия "А". Двубоят на "Джузепе Меаца" приключи без попадения - 0:0.

Този резултат обаче не бе особено добър и за двата тима.

Домакините пропуснаха да се изкачат в топ 4, а гостите пък официално сдадоха първото място в класирането, където вече се настани Ювентус, който е с точка повече и мач по-малко в актива си.

Още в 3-ата минута гостите имаха шанс да вкарат, но ударът на Инсинье от дистанция бе неточен.

Десетина минути сед това неаполитанци отново имаха положение, макар и не толкова добро, но Хамшик не вложи достатъчно сила в своя удар и Ханданович без проблеми улови.

По-добрата игра в предни позиции на гостуващия тим продължи и в 25-ата минута Хамшик стреля от добра позиция, но неточно.

Все пак и Интер създаде нещо интересно броени минути преди почивката, но ударът на Кандрева мина покрай гредата.

До почивката нямаше повече голове, но две минути след подновяването на играта Скриниар бе на косъм да открие за домакините, но нацели гредата.

Малко след това обаче Наполи също имаше доста добър шанс, но ударът на Инсинье премина много близо покрай вратата.

В 54-ата минута Кулибали бе на косъм да засече едно центриране в собствената си врата, но за негова радост това така и не се случи

В 68-ата минута Инсинье опита прехвърлящ удар, който обаче не се получи никак добре.

Десетина минути след това Едер стреля от 25 метра, но топката попадна в Рейна.

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини