Витоша U17 разгроми Пирин 2001 (Благоевград)

Бистричани делят третото място в класирането

Водената от Росен Стоянов формация на Витоша (Бистрица) до 17 години разби с 5:0 като домакин състава на Пирин 2001 (Благоевград) в среща от 18-ия кръг на първенството за юноши-младша възраст, зона „София“.

Тон за разгромната победа даде Ивайло Петров, който се разписа още в 6-ата минута.

В 25-ата Мартин Тодоров удвои, като авансът на бистричани от два гола се запази до почивката. След нея паднаха нови три гола във вратата на благоевградчани.

Подобно на първата част отново Ивайло Петров пръв намери път към мрежата на съперника с попадението си в 56-ата минута.

В 71-ата Иван Стоянов заби четвърти гол за Витоша, а крайното 5:0 оформи Алекс Терзийски секунди преди края на редовното време.

С новите три точки Витоша събра 39 в актива си и дели третото място във временното класиране с Царско село.

Лидер е Левски, който има 44 точки на сметката си, но и два мача повече от бистричани.

Бойко Борисов с хеттрик за Витоша (Бистрица)

Тигрите громят с 9:0 в първенството за ветерани

ОФИЦИАЛНО: Обявиха програмата на осминафиналите за Купата и следващите кръгове в елита

Вижте и кога ще са мачовете от предстоящите 4 кръга във Втора лига

ИЗВЪНРЕДНО: Ясна е програмата за Купата на България, пренасрочиха 4 мача от елита

Шест срещи от 1/16-финалите ще се излъчват на живо, вижте какво съобщиха от БФС

ТЕСЛА ЗА ФЕНОВЕТЕ: Пускат само 30 процента от капацитета на стадионите!

Решението е на служебния министър на Румен Радев

КУПА НА БЪЛГАРИЯ: ЦСКА стартира защитата на трофея в Бистрица или Пазарджик

Левски срещу Марек или Черноломец, Лудогорец може да гостува в Доброславци

ОФИЦИАЛНО: Обявиха кога ще теглят жребия за новия сезон

Клубовете ще получат информация за нововъведенията в Електронното първенство и наложената от ФИФА трансферна система