Инсталирай - Novsport Alert

ЕВРОПА

Манчестър Юнайтед
Ливърпул
Арсенал
Челси
Интер
Милан
Ювентус
Рома
Реал Мадрид
Барселона
Атлетико Мадрид
Байерн Мюнхен
Манчестър Сити
ПCЖ
Лацио
Борусия Д

Анкета

Кой ще е новият шампион на България?

Кой ще е новият шампион на България?


Реклама

Facebook

21 март 2018 17:10 Емил Арсов


ОФИЦИАЛНО: ЦСКА приема Лудогорец на „Васил Левски”

 

Мачът ЦСКА – Лудогорец от XXXIII кръг на Първа лига ще се играе на националния стадион „Васил Левски”, съобщиха от БФС.

Срещата ще се проведе на пети май от 20:00 часа и ще бъде излъчвана на живо от Диема спорт, уточниха от централата. 

Вече е ясна и програмата за срещите от първата шестица, а тази за двубоите в следващата фаза на отборите от групи „А“ и „Б“ във втората фаза ще бъдат публикувани допълнително.

ЕТО И ПЪЛНАТА ПРОГРАМА НА МАЧОВЕТЕ, ОДОБРЕНА ОТ СТК КЪМ БФС:

Купа България 1/2 финали

10.04/вторник/ Ботев Пд - Славия 19.00 Диема спорт
11.04/сряда/ ЦСКА – София - Левски 19.00 Диема спорт

Купа България 1/2 финали реванши
24.04/вторник/ Славия - Ботев Пд 18.30 Диема спорт
25.04/сряда/ Левски - ЦСКА-София 18.30 Диема спорт

Купа България Финал
09.05/сряда/ 19.30 ТВ – Диема, Национален стадион Васил Левски

 - Приема предложената програма от 27 - ми до 33-ти кръг на Първа лига, както следва:

Април

27/1 кръг

Първа шестица
31.03/събота/ Лудогорец - Верея 17.30 Диема спорт
31.03/събота/ ЦСКА –София - Ботев Пд 20.00 Диема спорт
01.04 /неделя/ Левски - Берое  17.30 Диема спорт

Група А
30.03/петък/ Славия - Витоша 17.30 Нова спорт
30.03/петък/ Черно море - Пирин 20.00 Диема спорт

Група Б
01.04 /неделя/ Локомотив Пд - Дунав Рс 20.00 Диема спорт
02.04/понеделник/ Септември - Етър ВТ 20.00 Диема спорт

28/2 кръг

Първа шестица
06.04/петък/ Ботев Пд - Левски 14.30 Диема спорт
06.04/петък/ Лудогорец - ЦСКА –София 17.00 Диема спорт
06.04/петък/ Верея - Берое  19.30 Диема спорт

Група А
05.04/четвъртък/ Витоша - Пирин 17.15 Диема спорт
05.04/четвъртък/ Славия - Черно море 19.30 Диема спорт

Група Б
09.04/понеделник/ Етър ВТ - Дунав Рс 17.30 Нова спорт
09.04/понеделник/ Септември - Локомотив Пд 20.00 Диема спорт

29/3 кръг

Първа шестица
14.04 /събота/ Берое - Ботев Пд 15.00 Диема спорт
14.04 /събота/ ЦСКА –София - Верея 17.30 Диема спорт
14.04 /събота/ Левски - Лудогорец 20.00 Диема спорт

Група А
13.04 /петък/ Черно море - Витоша 17.30 Нова спорт
13.04 /петък/ Пирин - Славия 20.00 Диема спорт

Група Б
15.04/неделя/ Дунав Рс - Септември 17.30 Диема спорт
15.04/неделя/ Локомотив Пд - Етър ВТ 20.00 Диема спорт

30/4 кръг

Първа шестица
18.04 /сряда/ Верея - Ботев Пд 14.45 Нова спорт
18.04 /сряда/ Лудогорец - Берое  17.00 Диема спорт
18.04 /сряда/ ЦСКА –София - Левски 20.00 Диема спорт

Група А
17.04/вторник/ Витоша - Славия 17.30 Диема спорт
17.04/вторник/ Пирин - Черно море 20.00 Диема спорт

Група Б
19.04/четвъртък/ Етър ВТ - Септември 17.15 Диема спорт
19.04/четвъртък/ Дунав Рс - Локомотив Пд 19.30 Диема спорт

31/5 кръг

Първа шестица
21.04 /събота/ Левски - Верея 15.00 Диема спорт
21.04 /събота/ Ботев Пд - Лудогорец 17.00 Диема спорт
21.04 /събота/ Берое - ЦСКА –София 20.00 Диема спорт

Група А
22.04 /неделя/ Пирин - Витоша 17.30 Диема спорт
20.04 /петък/ Черно море - Славия 20.00 Диема спорт

Група Б
22.04 /неделя/ Дунав Рс - Етър ВТ 20.00 Диема спорт
23.04/понеделник/ Локомотив Пд - Септември 20.00 Нова спорт

32/6 кръг

Първа шестица
27.04 /петък/ Верея - Лудогорец 20.00 Диема спорт
29.04 /неделя/ Берое  - Левски 17.45 Диема спорт
Ботев Пд - ЦСКА –София 20.15 Диема спорт

Група А
28.04/събота/ Витоша - Черно море 17.30 Диема спорт
28.04/събота/ Славия - Пирин 20.00 Диема спорт

Група Б
27.04 /петък/ Септември - Дунав Рс 17.30 Нова спорт
30.04/понеделник/ Етър ВТ - Локомотив Пд 20.00 Диема спорт

33/7 кръг

Първа шестица
04.05/петък/ Левски - Ботев Пд 20.00 Диема спорт
05.05/събота/ ЦСКА –София - Лудогорец 20.00 Диема спорт
06.05/неделя/ Берое - Верея 20.00 Диема спорт

- Програмата за срещите в следващата фаза на отборите от групи „А“ и „Б“ във втората фаза ще бъдат публикувани допълнително.

- Срещата ЦСКА-София – Лудогорец ще се играе на Националния стадион Васил Левски

Приема предложената програма от 22-ри до 28-ми кръг на Втора лига, както следва:

XXII кръг 17.00 часа

30.03/петък/ Поморие - Оборище Пан.  
Царско село - Ботев Гълъбово  

31.03/събота/ Несебър - Монтана 15.00 Диема спорт
Струмска слава - Созопол  
Литекс - Ботев Вр  
Нефтохимик Бс 1962 - Локомотив Сф  
Черноморец Балч - Марица Пд  

01.04/неделя/ Локомотив ГО - Лудогорец ІІ  

XXIII кръг 17.00 часа

04.04 /сряда/ Монтана - Поморие 18.30 Диема спорт

05.04 /четвъртък/ Локомотив Сф - Черноморец Балч
Марица Пд - Несебър  

06.04/петък/ Нефтохимик Бс 1962 - Струмска слава 
Оборище Пан. - Литекс  
Ботев Гълъбово - Созопол  
Ботев Вр - Локомотив ГО  

07.04 /събота/ Лудогорец ІІ - Царско село 15.00  

Отложени срещи:

10.03/вторник/ Созопол - Литекс 17.00  
10.03/вторник/ Оборище Пан. - Нефтохимик Бс 1962 17.00  
 
XXIV кръг 17.00 часа

14.04 /събота/ Струмска слава - Ботев Гълъбово  
Локомотив ГО - Оборище Пан.  
Несебър - Локомотив Сф  
Черноморец Балч - Нефтохимик Бс 1962  
Литекс - Монтана 18.00  

15.04 /неделя/ Поморие - Марица Пд  
Созопол - Лудогорец ІІ 18.00  

16.04 /понеделник/ Царско село - Ботев Вр 17.00 Диема спорт

XXV кръг 17.00 часа

18.04 /сряда/ Черноморец Балч - Струмска слава
Нефтохимик Бс 1962 - Несебър  

19.04 /четвъртък/ Монтана - Локомотив ГО  
Оборище Пан. - Царско село  
Марица Пд - Литекс  
Ботев Вр - Созопол  
Локомотив Сф - Поморие  
Лудогорец ІІ - Ботев Гълъбово  

XXVI кръг 17.00 часа

21.04/събота/ Несебър - Черноморец Балч  

22.04 /неделя/ Поморие - Нефтохимик Бс 1962  
Локомотив ГО - Марица Пд  
Струмска слава - Лудогорец ІІ  
Литекс - Локомотив Сф 18.00  
Созопол - Оборище Пан. 18.00  

23.04 /понеделник/ Царско село - Монтана 17.30 Диема спорт
Ботев Гълъбово - Ботев Вр 17.30  

XXVII кръг 17.00 часа

28.04 /събота/ Несебър - Струмска слава  
Черноморец Балч - Поморие  
Нефтохимик Бс 1962 - Литекс  
Марица Пд - Царско село  
Монтана - Созопол  
Оборище Пан. - Ботев Гълъбово  
Ботев Вр - Лудогорец ІІ  

30.04/понеделник/ Локомотив Сф - Локомотив ГО 17.30 Диема спорт

XXVIII кръг 18.00 часа

05.05 /събота/ Струмска слава - Ботев Вр  
Ботев Гълъбово - Монтана  
Локомотив ГО - Нефтохимик Бс 1962  
Литекс - Черноморец Балч  
Поморие - Несебър  
Созопол - Марица Пд 19.00  

06.05 /неделя/ Лудогорец ІІ - Оборище Пан.  

07.05 /понеделник/ Царско село - Локомотив Сф 17.30 Диема спорт

Реклама

Коментари

Секция "Коментари" е предоставена за мнения и коментари от читателите на novsport.com. Препоръчителна минимална възрастова граница 18 години.
Novsport.com не носи отговорност за съдържанието на тази секция. Посетителите използват и четат раздела на своя отговорност.

Bookmark and Share

...
Изпратено от Анонимен на 25 март 2018 16:28. |
А Гнома какво ще празнува да не е събора на с.Микре циганския иркестър ще идва ли?а кебапчета ще има ли?
...
Изпратено от Анонимен на 22 март 2018 08:25. |
Да ви унизим прсд толкова много прасета безцено ще ни дадете ли титлата тогава хахахахахахахах
...
Изпратено от анонимен на 22 март 2018 15:20. |
ще ти дадем един голям хух,фес кирлив,ти само ела в София и внимавай като присичаш релсите да не те тресне тока по разпряния гъз
...
Изпратено от Анонимен на 22 март 2018 08:24. |
Карангата ще играе ли хахахахахаах
...
Изпратено от анонимен на 22 март 2018 18:01. |
Да и ще ви разпори мангалските задници.
...
Изпратено от Анонимен на 21 март 2018 21:37. |
Неуважаеми бежанците на гелосаната делиорманска мастия, добре дошли в червения ад!
...
Изпратено от анонимен на 22 март 2018 08:23. |
Ще ни правите шампионски ШПАЛИР ли
...
Изпратено от анонимен на 22 март 2018 17:42. |
По шпалирите е сателита ви Лесна сгодната, ние ще ви ебем и ще ви се изпразним в устите, като миналия път.
...
Изпратено от анонимен на 22 март 2018 07:16. |
ДИГНАЛА ОРАНЖЕВАТА ЖАБА КРАК,ЩОТО ВИДЯЛА ЧЕ КОНЯ ГО ПОДКОВАВАТ...АБЕ,ОРАНЖЕВИ МИШОЦИ,ДОБРЕ ЧЕ СА МУТРЕНСКИТЕ МЕТОДИ НА ПОМАКА ОТ МИКРЕ И СЪДИИТЕ...НО НИЩО,ДАНО СЕ КЛАСИРАТЕ ЗА ЕВРОПА,ТОГАВА ЩЕ ВИ СЕ ИЗЯСНИ ИСТИНАТА...АХ,КОЛКО ЩЕ БОЛИ ОРАНЖЕВАТА БОЛКА
...
Изпратено от Анонимен на 21 март 2018 20:29. |
Чудесна инициатива . Нека и ние софианци да видиме как играят на националния стадион два отбора от провинцията.
...
Изпратено от анонимен на 21 март 2018 21:34. |
СофиАнецо от Подуяне, вземи първо назаем учебника на Ромзо да се научиш да пишеш!
...
Изпратено от Анонимен на 21 март 2018 19:28. |
Домусага заедно с курвата Моци ще бъдат разпрани на В. Левски.
Ф К ,,ДОНОСНИК,,
Изпратено от Анонимен на 21 март 2018 18:13. |
Ф К ,,ДОНОСНИК,,
...
Изпратено от Анонимен на 21 март 2018 18:00. |
ЦСКА

 

Още от Новини

Още от Новини

Актуално

19:00 19/07 Славия - Илвес 2:1 (3:1 общ)
19:30 19/07 Рига - ЦСКА 1:0 (1:1; 4:5 след дузпи)
21:45 19/07 Блекбърн - Ливърпул 0:2
На Живо 18:30 Сега Витоша - Дунав 0:1
20:00 Днес Рома - Авелино
20:45 Днес Черно море - Ботев Враца
04:05 21/07 Ман Сити – Борусия Дортмунд

Реклама

Видео

Манчестър Юнайтед - Америка 1:1 ФК Рига - ЦСКА 3:5 (1:0) след дузпи Крусейдърс - Лудогорец 0:2
Манчестър Юнайтед - Америка 1:1
ФК Рига - ЦСКА 3:5 (1:0) след дузпи
Крусейдърс - Лудогорец 0:2

Резултати на живо

Всички мачове Още РЕЗУЛТАТИ

Футболни Прогнози

Любопитно

Бранимиров: Играч на ЦСКА се изплю в лицето на наш футболист Неймар се подиграва на себе си ПРЕД NOVSPORT: „Мис България-Свят“ Вероника Стефанова коментира титлата на Франция
Бранимиров: Играч на ЦСКА се изплю в лицето на наш футболист
Неймар се подиграва на себе си
ПРЕД NOVSPORT: „Мис България-Свят“ Вероника Стефанова коментира титлата на Франция

Реклама

Фото Галерия

Франция се завърна на трона Велик Джокович грабна 13-ата титла от Големия шлем Ударно начало на Лудогорец в квалификациите на Шампионска лига
Франция се завърна на трона
Велик Джокович грабна 13-ата титла от Големия шлем
Ударно начало на Лудогорец в квалификациите на Шампионска лига

Реклама

Автоновини

Мирослав Ангелов и Еди Сивов печелят 14-ото рали Твърдица 27 екипажа стартират на рали "Твърдица" Иван Влъчков спечели второто състезание в своя клас на Нюрбургринг в GT4 (ВИДЕО)
Мирослав Ангелов и Еди Сивов печелят 14-ото рали Твърдица
27 екипажа стартират на рали "Твърдица"
Иван Влъчков спечели второто състезание в своя клас на Нюрбургринг в GT4 (ВИДЕО)