Германия и Испания не се победиха (ВИДЕО)

Над 50 хиляди изгледаха контролата на живо

Германия и Испания не успяха да се победят в контролна среща. Пред 50653 зрители на "Есприт Арена" двата тима завършиха 1:1.

Испания започна по-силно двубоя и успя да поведе още в 6-ата минута. Иниеста с чудесен пас изведе сам срещу вратаря Родриго, който не сгреши за 0:1. Постепенно домакините овладяха инициативата, което даде резутлат в 35-ата минута. Сами Кедира намери пред наказателното поле Томас Мюлер, който с хубав удар изравни резултата - 1:1.

В началните минути на втората част Германия получи неприятен удар. Сами Кедира получи контузия и бе принудително заменен от Гуендоган. В 57-ата минута Испания можеше отново да поведе. Иско се озова на отлична позиция, но Тер Стеген се справи отлично и запази равенството. В 65-ата минута пък Германия можеше да осъществи пълен обрат. Тони Кроос центрира от фаул, Матс Хумелс засече с глава, но топката срещна напречната греда.