Ще успее ли Лудогорец в последния си мач от Лига Европа?

24 март 2018 10:14

Стоилов: Организацията и дисциплината в тима ми беше на ниво

Станимир Стоилов направи впечатляващ дебют начело на националния отбор на Казахстан с победа с 3:2 при гостуването срещу финалиста на Евро 2016 Унгария.

Стоилов вдъхнови Казахстан и неговият отбор поведе с 2:0 още до 10-а минута. Роман Муртазаев откри резултата в 6-а, а четири по-късно Бактиор Зайнутдинов удвои преднината на тима.

Адам Салай върна един гол за Унгария в 21-а минута, но до почивката Йеркебулан Сейдахмет върна аванса от две попадения за Казахстан. Крищиан Немет отбеляза втори гол за Унгария в средата на второто полувреме и фиксира крайното 3:2 за Казахстан.

Отборът на Стоилов е на лагер в Будапеща, а във понеделник ще срещне тима на България в контрола на стадион "Панчо Арена" във Ферчут.

"Доволен съм от организацията и дисциплината в нашия отбор.

Исках от играчите да бъдат активни и в двете фази - атака и защита, така и се получи.

Победата ще ни даде самочувствие и футболистите ще вярват повече в своите възможности", коментира Станимир Стоилов след победата над Унгария.