Без националните си ЦСКА отнесе три гола от Струмска слава (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Армейците" загубиха контролата си на Панчарево с 2:3

ЦСКА загуби с 2:3 контролата си срещу Струмска слава, изиграна на базата в Панчарево. "Армейците" не показаха добра игра без повечето от титулярите си, които в момента са ангажирани с националните си отбори.

"Армейците" откриха още в 6-та минута, след като Жеан Бланко беше точен от дузпа, дадена за нарушение срещу Алберг. Малко по-късно голмайсторът можеше да удвои аванса на ЦСКА, но топката излетя встрани след удар с глава. Първата възможност пред Струмска слава дойде в 25-та минута, но нападател на тима не успя да отправи удар и той бе блокиран.

Десет минути по-късно резултатът беше изравнен, след като Георги Каранейцев беше изведен сам срещу Китанов и го прехвърли ефектно за 1:1.

Малко след подновяването на играта гостите направиха обрат, след като в рамките на две минути отбелязаха два гола. В 52-та Кристиян Тасев засече отблизо центриране отдясно, а малко след това отново той прати топката в мрежата след добро подаване на Каранейчев.

В 67-та минута Лое и Алберг разиграха отлично двойно и послдният остана сам срещу стража на гостите, след което без проблеми реализира. но това стигна само за по-почетна загуба на ЦСКА.

ЦСКА: 12. Георги Китанов, 23. Александър Дюлгеров, 16. Раул Лое, 25. Александър Барт, 3. Жеферсон Телес, 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригес, 8. Едвин Джеси, 10. Роланд Алберг, 14. Укра, 7. Жеан Бланко

Резерви: 1. Слави Петров, 26. Валентин Антов, 21. Милен Манчев, 29. Емануил Личев, 11. Даниел Йорданов,  27. Георги Костов, 6. Адриан Гиргинов, 24. Божидар Чуканов, 17. Енрике Рафаел, 9. Фернандо Каранга

Струмска слава: 1. Радослав Костадинов, 2. Борислав Николов, 6. Димитър Петков, 20. Ангел Маджиров, 5. Мартин Костов, 16. Ивайло Стоянов, 23. Любомир Танев, 7. Кристиян Тасев, 88. Георги Каранейчев, 15. Калоян Евгениев, 11. Александър Аспарухов

Резерви: 12. Карлос Гарсия Рубио, 8. Тодор Зюмбулев, 10. Ерик Иванов, 77. Виктор Мицаков, 14. Окечукво Обаси, 22. Антон Тунгаров, 19. Христо Младенов