Радуканов: Имаме скромни възможности

"Лошо е, че не получаваме помощ от никъде"

Треньорът на Пирин (Благоевград) Милен Радуканов говори след загубата с 1:2 от Черно море във Варна.

"Аз не изисквам чудеса от моите футболисти. В трети мач поред главен герой е друг, а не двата отбора. Имаме скромни възможности. Черно море ни надигра в периоди от мача. Отчаян съм доста. Главният рефер Валентин Железов развали мача. Може ли обратен тъч да ни даде, за да не вкараме гол. Смях, смях, смях много смях. Той не ни оставя да играем. Тънките неща, които ги прави, са ми толкова ясни. От този тъч можеше да вкараме гол, топката отиваше на главата на Фло. Аз не видях какво е направил Преслав при отменения гол, за да свири нарушение.

При нас се знае ситуацията. До края ще се борим, за да направим най-доброто за Пирин. Лошо е, че не получаваме помощ от никъде. Определена група се борим, но е трудно. Каквото можем спортно-техническата част го правим. Младите ще влизат другия мач и ще играят. Благодарение на главния съдия цялата ни защита няма да играе в следващия мач", каза Радуканов.

Той потвърди, че в Пирин отново има проблеми с редовното заплащане.

"Беше изчистено всичко, но сега отново има забавяния. Трудно се случва на този етап. Нормално е и футболистите да са малко демотивирани. Не искам да коментира въпросът с допинга. Все още не е официално. Нямам коментар по темата", заяви още Радуканов.
Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“