ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Милан - Интер!

Проследете дербито от италианската Серия "А"

Милан и Интер излизат в поредно дерби помежду си в мач от 30-ия кръг на италианската Серия "А".

Срещата предполага повече от интересни моменти, имайки предвид, че "росонерите" се намират във възход под ръководството на Дженаро Гатузо и напипаха постепенно верния ритъм.

Добрите игри и резултати при младия специалист наредиха Милан на 6-ата позиция, а отборът е на 8 точки от четвъртия Интер и зона Шампионска лига - нещо, което изглеждаше немислимо само преди няколко месеца.

Милан обаче влиза в двубоя с леко разклатено самочувствие, след като "росонерите" загубиха с 1:3 визитата си на големия съперник Ювентус, макар че държеше равенството почти до последните минути на мача.

Интер пък също стабилизира изявите си в последно време, имайки предвид, че в един момент "нерадзурите" не познаваха вкуса на победата в поредица от няколко срещи. Безспорно и тази вечер погледите ще бъдат приковани в Мауро Икарди, който не спира да бележи от началото на сезона.

Съставите:

Милан: Донарума, Бонучи, Родригес, Романьоли, Калабрия, Монтоливо, Бонавентура, Чалханоглу, Кеси, Сусо, Кутроне

Интер: Ханданович, Миранда, Д'Амброзио, Кансело, Шкриняр, Перишич, Кандрева, Брозович, Рафиня, Галярдини, Икарди

Двубоят започва в 19,30 часа, а сблъсъкът може да наблюдавате ТУК!