Феро: Всички отбори озверяват срещу Монтана

Наставникът доволен от победата над Поморие

Наставникът на Монтана Ферарио Спасов остана доволен от представянето на тима си в днешния шампионатен мач срещу отбора на ОФК Поморие. Монтанчани се наложиха с 2:1 след пълен обрат през втората част на мача.

„Всички отбори озверяват срещу Монтана“, каза Ферарио Спасов.

“Не успяхме да отбележим гол през първото полувреме. След гола на Поморие продължихме с пропуските. Доволен съм от момчетата и показаната агресия. Естествено, че имаше неточности и пропуски. Имахме мотивацията да спечелим този мач и го направихме. Вратарят им бе много стабилен днес. Не мога да се ядосвам на момчетата, защото стражът им спаси всичко. Имаше агресия, картони и емоции.

Имах възможност да гледам Поморие в няколко мача. Играят отличен футбол и не знам защо се получи така, че да си изваждат картони. Надиграваме се и показваме отборна игра. Битката продължава. Загубихме един мач на старта от Марица, но съм доволен. Ще видим как ще изглежда класирането в края на сезона”, завърши старши треньорът на Монтана.