СКАНДАЛНО: „Червените” фенове с мощна атака срещу Лудогорец

"Загубихме битката, но няма жалби, доноси и декларации! Рано или късно крайната победа ще е наша", пишат "армейците"

„Какво правиш когато нямаш собствени фенове? Отиваш и провокираш гостуващата публика.”

Това пишат феновете на ЦСКА след драматичната загуба от Лудогорец с 2:3 в Разград. „Червените” имаха аванс от 2:1 до последните минути на дербито, макар да играха с човек по-малко през почти цялото второ полувреме, но в самия край шампионите стигнаха до пълен обрат.

Футболистите на Лудогорец пък решиха да отпразнуват успеха точно пред феновете на „армейците”, което доведе до ответна реакция.

Novsport.com публикува и останалата част от коментара на Фен клуб "Сектор Г" без редакторска намеса:

„Какво правиш когато си мега комплексиран, а единственото по-малко нещо от пи*ката ти, е историята на измисления ти проект?

Нищо, "лечение" няма и остава за цял живот.

Загубихме битката. Няма жалби, доноси, декларации. Вдигаме главите и продължаваме да се борим. И рано или късно крайната победа ще е наша. Нито крачка назад!

И ако дори след вчерашното показно от страна на враговете ни не сте разбрали колко сме "Г"олеми и какви комплекси имат от нас, е време да разберете.

Ако си търсите причина освен любовта към ЦСКА да бъдете на стадиона на 5.05, изгледайте още един път мача внимателно и осъзнайте каква нужда има този отбор от подкрепа.

Запомнете, армейци - ЦСКА е много, много повече от клуб. И такова богатство се брани от врагове до края. Техния край.