Слаб Ливърпул не успя да победи Евертън (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Мърсисайдци" усетиха липсата на звездата Мохамед Салах

Ливърпул и Евертън завършиха при 0:0 в среща от 33-ия кръг на английската Висша лига.

"Мърсисайдци" не успяха да повторят головата фиеста през седмицата, когато вкараха 3 гола само за едно полувреме на вероятния шампион Манчестър Сити, но в двубой от евротурнирите.

Играчите на Юрген Клоп, сред които не бе звездата Мохамед Салах, така й не поразиха целта срещу градския съперник, макар да отправиха над 10 удара, 3 от които в очертанията, дело на Соланке (15'), Милнър (30') и Окслейд-Чембърлейн (70'). Евертън имаше две добри възможности в последните минути, но също не успя да порази целта.

Ливърпул остава на третата позиция, но само на 3 точки пред Тотнъм, като "шпорите" са с два мача по-малко. Евертън пък е в средата на таблицата на 10 точки от евротурнирите и на 13 пред първия изпадащ.

Чалханоглу: Това Скудето е отмъщението ми към Милан

Халфът не може да забрави отношението на феновете на "росонерите" след трансфера в градския съперник

Грубо: Фенове на Интер изгориха фланелка на Ибрахимович (ВИДЕО)