Реал се справи в Малага и без Роналдо (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Белия балет" с успех, който ги изкачи на третото място

Реал Мадрид победи с 2:1 Малага в гостуването си от 32-ия кръг на испанската Примера дивисион.

В състава на "белия балет" отсъстваха Кристиано Роналдо, Гарет Бейл, Лука Модрич и Рафаел Варан, които Зинедин Зидан реши да остави извън групата за мача.

Първото полувреме на "Ла Росаледа" премина почти на една врата, като гостите напълно доминираха. В 16-та минута дойде първото по-опасно положение, когато Ковачич стреля от дистанция, но стражът на домакините улови. Малко след това Васкес и Бензема също застрашиха вратата на Малага, но в 29-та минута дойде първият гол в срещата.

Иско успя да накаже бившия си отбор, след като изпълни перфектно наказателен удар от дъгата на наказателното поле и прехвърляйки стената откри резултата.

В самия край на полувремето домакините можеха да изравнят, но удари на Розалез, Итура и Микел не бяха точни.

След почивката Реал отново беше по-добрият отбор и в 63-та минута Каземиро оформи крайния резултат. Бразилецът първо сам пресече подаване от защитата, топката стигна до Иско, който реши да не завършва атаката сам, а да пусне пас към свободния халф, който прати топката в мрежата.

Дълбоко в добавеното време в 93-та минута пък Диего Ролан отбеляза почетното попадение за Малага, след което дойде и последния съдийски сигнал. По този начин Реал Мадрид събра 67 точки и изправари Валенсия в битката за третото място, след като вчера "прилепите" загубиха от Барселона.

Малага пък остава на дъното с едва 17 пункта.

13 1 Ат. Билбао 32 9 12 11 35:38 -3
Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини