Херо: Все още не сме шампиони

Направихме много детинска грешка в края на полувремето

Треньорът на Лудогорец Димитър Димитров-Херо  коментира победата с 4:2 над Ботев (Пловдив), която е 13-та поред в Първа лига за "орлите".

"Стана един случаен рикошет във втората минута, за този гол, който допуснахме. Хубаво е, че бързо се върнахме в мача и направихме обрат в резултата.

Направихме много детинска грешка в края на полувремето за 2:2. Както знаете, при нас трябва винаги да се побеждава и това попадение наруши нашия баланс, но от средата на второто полувреме доминирахме изцяло. Вкарахме два гола, можеше и повече.

Дяков е много добър с топката, има много добри подавания, затова смени Яцек Горалски. Ползотворно беше включването на Панов и на Лукоки, който се включи много активно с няколко пробива и асистира на Швирчок. Направихме още една крачка към шампионската титла. Докато има теоретични шансове, няма как да кажа, че сме шампиони. Има още мачове", сподели специалистът, който коментира глупавия червен картон на Светослав Дяков.
Дерменджиев след 13-ата поредна победа: Искам и титлата, и купата!

Треньорът на Лудогорец бе много доволен от успеха над Хебър

13 от 13! Лудогорец държи 13-та титла (ВИДЕО)

Ето всички назначения

СЕРИЯТА ПРОДЪЛЖАВА! Лудогорец ликува на "Лаута"(ВИДЕО)

Късна драма и болезнен за Локо (Пд) герой

Лудогорец обяви кога пуска билетите за Левски

Деца и пенсионери ползват 50% намаление

Лудогорец падна от Стяуа след скандална дузпа (ВИДЕО)

"Орлите" загубиха с 2:3 в контролна среща

Дерменджиев: Има умора в нашия отбор, паузата идва навреме

"Изиграхме добър мач", каза треньорът на Лудогорец след разгрома над Локо (София)