„Прилепите” се подхлъзнаха у дома

Валенсия се издъни и завърши 0:0 с гостуващия Ейбар

Валенсия се издъни и завърши 0:0 с гостуващия Ейбар в среща от 35-ия кръг на Примера дивисион, отдалечавайки се на 4 точки от третия Реал (Мадрид), който е и с мач по-малко.

През първата част двата тима имаха по едно добро голово положение. В 13-ата минута Родриго шутира опасно и малко не му стигна да се разпише. В 38-ата Педро Леон отправи удар от далечна дистанция, но вратарят Нето спаси.

След почивката в 53-ата минута вратарят Йоел Родригес отрази добър удар на Гонсало Гедеш. В 72-ата съдията не зачете гол на Симоне Дзадза от домакините заради засада. Девет минути по-късно Педро Леон изпусна за гостите.

След равенството „прилепите” са четвърти с 67 точки и на 11 пред петия Бетис, който е с мач по-малко и все още има теоретични шансове да се пребори с тях за мястото, даващо право на участие в Шампионската лига. Ейбар е сигурен за оставането си в елита, оставайки 12-и с 44 точки.
Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)