Бойко Борисов удари Лудогорец! (СНИМКИ)

Вижте какво направи премиерът срещу седемкратните шампиони

Бойко Борисов удари Лудогорец!  (СНИМКИ)

Премиерът на Република България Бойко Борисов помогна на своя отбор Витоша Бистрица да победи Лудогорец с 2:1.

Срещата беше полуфинал на държавното първенство за ветерани, а Борисов беше на терена 90 минути.

Именно премиерът откри резултата с технично изпълнение в средата на първото полувреме. Малко преди края на мача бившият футболист на ЦСКА Светльо Петров направи резултата 2:0. В заключителните минути на срещата Мутафов от фаул отбеляза почетното попадение за тима от Разград.

След победата с 2:1 Витоша Бистрица се класира за финала, където ще срещне отбора на Нефтохимик.

Любопитно е, че през второто полувреме на вратата на Лудогорец, застана изпълнителният директор на отбора Ангел Петричев. На няколко пъти той показа отличен рефлекс, като допусна само гола на Светльо Петров, който беше неспасяем.