Спартак (Варна) с тежък жребий за осминафиналите на Шампионската лига

Тази вечер българите записаха тежка загуба от настоящия европейски клубен шампион Брага с 0:11

Срещу изключително класен съперник ще се изправи първенецът на България МФК Спартак (Варна) в осминафиналите на Шампионската лига по плажен футбол. Преди минути варненци научиха жребия си за следващия етап на надпреварата в португалския град Назаре, който ги изправя срещу Спортинг  (Лисабон).

Съперникът е настоящият шампион на Иберийската страна, като в състава му са някои от най-класните имена в този спорт, а бюджетът е изключително сериозен. Мачът е утре (четвъртък) в 17,15 ч. българско време.

Тази вечер българите записаха тежка загуба от настоящия европейски клубен шампион Брага с 0:11. Съперникът на варненци е с огромна класа, като в състава му има няколко бразилци и куп национали на Португалия, а бюджетът се доближава до професионалните футболни клубове. Спартаклии пък са изцяло аматьорски тим, който обаче заслужава огромни похвали за това, което направи досега в турнира.

Българите победиха шампионите на Франция и Чехия - Марсилия и Теплице, като станаха първият роден тим, класирал се във втората фаза на Шампионската лига по плажен футбол.