Чочев не игра в първия плейоф с Венеция

Двубоят завърши без победител

Отборът на Палермо врътна равенство 1:1 в първия 1/2-финален плейоф за влизане в Серия “А” срещу Венеция. Гостите на стадион “Пиерлуизжи Пенцо” първи откриха резултата, но след това допуснаха изравняавне. Българският халф Ивайло Чочев бе в групата за мача, но не се появи в игра.

Палермо поведе в 53-ата минута с гол на Анотнио Ла Гумина, който се разписа с диагонален удар след асистенция на Мато Яяло.

Само четири минути по-късно Венеция възстанови равенството с попадение на Давиде Марсура, който бе изведен технично от Джанлука Литери и успя да прати топката в незащитения ъгъл на вратата за 1:1.

Така срещата завърши без победител и реваншът се очертава да бъде доста интересен. Ответният мач ще бъде на 10 юни на “Ренцо Барбера” в Сицилия.