Ще успее ли Антони Здравков в Лудогорец?

09 юни 2018 21:21 Емил Арсов

Сърбия загря с разгром за Мондиала (ВИДЕО)

Сърбия загря по най-добрия начин за предстоящото Световно първенство по футбол в Русия, след като разби с 5:1 отбора на Боливия в последната си контрола преди началото на Мондиала.

Хеттрик наниза нападателят Александър Митрович, който откри резултата още в четвъртата минута.

В 19-ата Адем Ляич покачи на 2:0, а след още 4 комбинация между него и Митрович позволи на последния да вкара втория си гол в двубоя и да оформи класиката.

Три минути преди паузата той асистира на Бранислав Иванович за 4:0, ала скоро след почивката Боливия намали.

Точен за 1:4 в 48-ата минута бе Хасмани Кампос, но 20 по-късно Митрович се разписа за трети път в срещата и сложи точка на спора – 5:1.

Така сърбите очакват с настроение срещите в група Е на финалите в Русия, а съперници в нея ще са отборите на Бразилия, Швейцария и Коста Рика.