Сърбия загря с разгром за Мондиала (ВИДЕО)

Вижте резултати и репортажи от останалите контроли, играни днес

Сърбия загря по най-добрия начин за предстоящото Световно първенство по футбол в Русия, след като разби с 5:1 отбора на Боливия в последната си контрола преди началото на Мондиала.

Хеттрик наниза нападателят Александър Митрович, който откри резултата още в четвъртата минута.

В 19-ата Адем Ляич покачи на 2:0, а след още 4 комбинация между него и Митрович позволи на последния да вкара втория си гол в двубоя и да оформи класиката.

Три минути преди паузата той асистира на Бранислав Иванович за 4:0, ала скоро след почивката Боливия намали.

Точен за 1:4 в 48-ата минута бе Хасмани Кампос, но 20 по-късно Митрович се разписа за трети път в срещата и сложи точка на спора – 5:1.

Така сърбите очакват с настроение срещите в група Е на финалите в Русия, а съперници в нея ще са отборите на Бразилия, Швейцария и Коста Рика.

Ето и резултатите на останалите контроли, играни до момента днес*:

Латвия - Азербайджан 1:3

Унгария - Австралия 1:2

Финландия - Беларус 2:0

Естония - Мароко 1:3

*Репортажи от всички мачове гледайте в секция „ВИДЕО“ – тук.

Суперкласико: Бока обърна Ривър до 3:2 (ВИДЕО)

Лудо дерби, VAR и пълен стадион в четвъртфинал за Купата

В САЩ: Меси с 2 гола и асистенция, Интер бие с 3:1 (ВИДЕО)

РБ Залцбург изненадващо влезе в отбрания лист

Ал Хилал най-накрая загуби след 34 поредни победи (ВИДЕО)

Те загубиха с 2:4 от Ал Аинв първия полуфинален мач в азиатската Шампионска лига

На 58 години: Ромарио се върна във футбола