Черноморец влезе в Трета лига с отличен

"Акулите" разгромиха Палас в баража

Отборът на Черноморец разгроми състава на Палас – Рудозем с 6:0 и спечели по категоричен начин баража за влизане в Югоизточната Трета лига. Акулите бяха с две класи над своите съперници и напълно заслужено преминават в по-горен етап от футболната надпревара.

Вчера в Марково резултатът бе открит още в 5-та минута от Жулиен Парушев. Последваха хеттрик на Петър Колев, след попадения в 14-та, 24-та и 26-та минута на мача. Стефан Трайков забоде топката за пети път в 31-та минута. При този резултат приключи  и първото полувреме.

Пред второто полувреме Черноморец продължи да мачка.  Превъзходството на акулите беше пълно, но мачът бе вече решен. С още един гол на Стефан Трайков, Черноморец стигна до крайното 6:0. Така от следващата година тимът ще играе в Югоизточната Трета лига.