Десподов хвали новия треньор на ЦСКА (ВИДЕО)

"Засега Ел Маестро ми допада", заяви нападателят

Нападателят на ЦСКА Кирил Десподов сподели първите си впечатления от новия треньор Нестор Ел Маестро. Вчера “червените” надвиха с 2:0 Етър в контрола.

“Радостно е, че започнахме с победа в първия мач. Като цяло първото полувреме бе скучно - и двата отбора повече се защитавахме. Имахме такива указания от треньора. Второто полувреме започнахме да пресираме и вкарахме два гола”, каза Десподов.

“Работим вече 10 дни с Ел Маестро. Засега стилът му ми допада, но имаме доста работа. Треньорът ще реши как ще бъдат нещата на терена. Имаме още доста контроли.

Мисля, че до последната проверка ще е ясно горе-долу как ще играе отборът. Тренираме здраво и искаме да сме много добре подготвени. Позицията на централен нападател не е непозната за мен.

По-удобно ми е на крилото, защото, когато съм на върха на атаката, съм повече обърнат с гръб към вратата. Но където ме сложат, там ще играя”, добави Десподов.