Какво очаквате от предстоящите два мача на България срещу Словения и Кипър?

21 юни 2018 20:34
Спортал

Славия започна с равенство контролите

LAP

Славия направи равенство 1:1 със Септември във втората си контролна среща по време на лагера си в Югозападна България. На двубоя в Разлог директен червен картон получи Янис Карабельов в 33-ата минута за отправена реплика към съдията Георги Николов. Две минути по-късно Владимир Николов направи два поредни пропуска пред вратата на "белите", като първо Антонис Стергиакис спаси шута му, а след това и Димитър Велковски се оказа последна преграда на голлинията.

В 52-ата минута носителят на купата на България поведе в резултата. Емил Мартинов с глава вкара за 1:0, но Мирослав Будинов изравни след добавка отблизо в 76-ата минута на срещата. Тя беше първа за Септември по време на лятната пауза. Следващата контрола на Славия е в понеделник с носителя на купата на Армения за 2018 година Гандзасар Капан.