Селекционерът на Панама няма да прави промени в състава за мача с Англия

Гомес изрази очакването си за много труден мач

Селекционерът на Панама Ернан Дарио Гомес изрази очакването си за много труден мач срещу Англия. Двата отбора се срещат във втори мач от група "G" в Сочи, а всичко различно от победа практически ще изпрати дебютантите на световни футболни финали у дома. Панамците загубиха с 0:3 от Белгия в първия си мач, но въпреки това Гомес няма да предприема промени в състава си.

"Срещу Белгия се представихме стабилно и ми хареса колко усърдно работихме. Едно от предимствата ни е опитът, а стартовите 11 отдавна играят заедно, така че ще използваме това срещу англичаните. Утрешният мач ще бъде много труден. Внимателно сме наблюдавали Англия и знаем силните им страни. Те са подготвени отлично тактически, а когато губят топката, могат много бързо да си я връщат. Играчите им са много бързи и работят отлично на едно докосване, а освен това имат и много дълбок състав. Разсейване и за част от секундата може да се окаже фатално за нас. Трябва да бъдем концентрирани на 100 процента през всичките 90 минути и да бъдем организирани в защита. В противен случай ще страдаме срещу Англия", каза панамският треньор.

"Англия няма такава индивидуална класа като Белгия, но работи отлично като отбор", добави още Ернан Дарио Гомес.