Мощен ЦСКА попиля японци! (ВИДЕО)

"Армейците" разбиха с 3:0 противника си в първата контрола в Австрия

ЦСКА постигна победа в първата си контрола по време на лагера в Австрия. "Армейците" се наложиха с 3:0 над японския В-Варен Нагасаки.

Началните минути бяха за японците. Риота Такасуги засече с глава центриране от корнер, но неточно. Далечен удар на съперника пък премина до лявата греда.

В 21-ата минута ЦСКА поведе. Тиаго Родригес вкара за 1:0.

Десподов можеше да удвои, но ударът му от изгодна позиция не затрудни вратаря.

В 43-ата минута ЦСКА все пак стигна до второ попадение. Кристиян Малинов бе точен с хубав изстрел извън наказателното поле.

Втората част започна с цели 10 промени в редиците на "червените", като единствено авторът на втория гол остана на терена. Това повлия на играта, като столичани отстъпиха инициативата на своя опонент.

В 77-ата минута Стойчо Атанасов намери Тонислав Йорданов, чийто удар обаче мина високо над вратата.

60 секунди по-късно  Джеси изпълни хубаво фаул, но топката премина на сантиметри покрай горния ляв ъгъл.

2 минути преди края на мача, ЦСКА оформи класиката в резутлата. Джеси завърши точно чудесна контра на българите за крайното 3:0.

Костадин Димитров подписва довогорите за довършването на стадионите на Локо Пд и Ботев Пд