ИЗВЪНРЕДНО: Буря прекрати контрола на Ботев в Коматево (ВИДЕО)

„Канарчетата“ имаха аванс преди съдията Владимир Вълков да сложи край на спаринга още в 28-ата минута

Контролата между Ботев Пловдив и Ботев Враца беше прекратена, заради бурята в Коматево.

В 28-ата минута съдията Владимир Вълков реши да даде край на двубой, заради проливния дъжд, придружен с гръмотевици.

Теренът на стадиона беше наводнен и на него не можеше да се играе.

Преди да бъде даден края на мача, Диого Кампос успя да открие резултата.

Той стори това в 16-ата минута, а попадението дойде след нова многоходова атака, която се разви по двете крила.

В последната фаза Йордан Минев получи малко след центъра и подаде в коридор топка директно към Диого.

Той бе пазен от защитник в червено, но успя да я запази и да я поведе, след което пусна технично в близкия ъгъл на вратата за 1:0.

Малко след това Тодор Неделев бе близо до втори гол, но топката се отби леко от страничната греда и излезе в аут, а впоследствие срещата бе прекратена.