ЦСКА не можа да победи преди завръщането в Европа (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Червените" представиха отбора за новия сезон, Тиаго ги спаси от загуба срещу Царско село

ЦСКА завърши лятната си подготовка с равенство 1:1 с Царско село. Преди контролата бяха представени всички 26 играчи за новия сезон, сред които и новите попълнения Данте Стипица, Жоржиньо, Бикел, Перейра и Борис Секулич.

В мача не взеха участие Слави Петров, Станислав Манолев, Стойчо Атанасов и Александър Георгиев, които лекуват контузии.

Срещата не започна добре за „червените”, които в 5-ата минута изоставаха в резултата след гол на Георги Минчев. Футболистите на Нестор Ел Маестро все пак стигнаха до изравняване преди почивката, като точен бе Тиаго в 40-ата минута.

Ел Маестро смени почти всички футболисти от първото полувреме, а в началото на второто полувреме новото попълнение Жоржиньо, който направи впечатление с добрите си изяви, пропусна да изведе своя тим напред в резултата.

До края на спаринга футболистите на ЦСКА направиха още няколко сериозно пропуска, но бе ясно, че „армейците” пазят сили за предстоящия им двубой в Лига Европа срещу ФК Рига на 12 юли (четвъртък).

ЦСКА - Царско село 1:1
0:1 Минчев (5`)
1:1 Тиаго (40`)