Септември продължава без загуба в контролите

Столичани направиха равен с Ботев (Враца)

Септември продължава без загуба в контролите, след като днес завърши 1:1 с Ботев (Враца), в мач, игран на стадиона в Разлог. До момента, играчите на Николай Митов направиха 1:1 със Славия, победиха с 2:1 Левски и удържаха 2:2 с Черно море.

Треньорът на столичани Николай Митов не можеше да разчита на Васил Добрев, Асен Чандъров, Владимир Николов, Иван Стоянов, Янко Георгиев и Стилян Николов по различни причини. В стартовите 11 започнаха новите попълнения Аласан Диаби и Александру Бенга, както и каращият пробен период колумбиец Серхио.

Резултатът беше открит в 9-ата минута, когато Фабиано Алвеш се оказа най-съобразителен в наказателното поле на врачани. До края на полувремето се откриха няколко възможности пред двете врати, но нов гол не падна.

След почивката треньорът на Ботев смени по-голямата част от своите играчи. Валери Домовчийски изравни.

До края на срещата Николай Митов пусна в игра юношите Иван Василев, Иво Димитров, Слави Колов, Иван Арсов, Мартин Вълчинов и Димитър Костадинов, а добри възможности за гол се откриха пред Здравко Димитров.

Следващата контрола на Септември е 11 юли срещу Арда.

Официално: Берое и Янтра с най-солени глоби от БФС

Вижте всички решения на Дисципа

Славия на Бакеро с нов успех (ВИДЕО)

Младок влезе от пейката и вкара 2 на Септември

ОБЗОР: Спартак и Септември изпаднаха във Втора лига (ВИДЕО)

Хебър си уреди минимум бараж за оцеляване

Двама се завръщат в строя на Спартак (Варна)

Херо определи групата за мача със Септември

Септември (София) подписа с таланта Полендаков

Младокът парафира първи професионален договор

Септември (София) очаква още двама нови за старта на подготовката си

Имената им не са ясни все още

Божинов: Все още не съм футболист на Септември

"Смятам, че имам какво още да дам на българския футбол"

Септември (Сф) привлече юноша на Левски

За последно 22-годишният страж беше част от състава на Пирин (Благоевград)

ОБЗОР: Хебър зарадва с победа Ники Митов в мач №100 на специалиста и поведе във Втора лига