Кой ще стане шампион на Англия?

20 юли 2018 08:12 Емил Арсов

ПОТВЪРДЕНО: Каре титуляри на ЦСКА пропускат мача с австрийците

Четирима от основните футболисти на ЦСКА ще пропуснат първия мач от втория квалификационен кръг на Лига Европа срещу австрийския Адмира Вакер.

Масов бой след края на реванша с Рига, спечелен след дузпи, доведе до два директни червени картона, получени от капитана Николай Бодуров и халфа Кристиян Малинов, а още в редовното време на мача в Латвия (0:1) бе изгонен Тиаго Родригес.

Освен трите наказания, срещата донесе и още една лоша новина на треньора Нестор Ел Маестро, тъй като в нея травма получи Енрике Рафаел.

Той се контузи в 104-та минута на мача, след като бе съборен от съперник, който впоследствие падна върху него.

Енрике беше закаран в болница, където му беше направена рентгенова снимка, на която се вижда, че той е със счупена ключица, съобщиха от „Българска армия“.

Положителен е фактът, че няма разместване на костта и не се налага операция, но бразилецът ще е с гипс в продължение на месец, след което ще започне рехабилитация.

Така новият наставник на „червените“ ще трябва да прекроява титулярния си състав за домакинството в четвъртък на Адмира в Лига Европа.

Преди това ЦСКА приема Локомотив Пловдив в неделя от 20:45 часа за старта си в Първа лига.

Изпратено от Анонимен на 20 юли 2018 15:10. |
ЗА МАЛИНОВ И БОДУРОВ СЕ РАДВАМ ЧЕ НЯМА ДА ИГРАЯТЯД МЕ Е ЗА ТИАГО.ЗАРАДИ БОДУТОВ СТАНА ГОЛА ВЧЕРА СНЪЩО КАТО С ШАЛВАРЕСТИТЕ БЕШЕ ГЛЕДАЧ ОТ СТРАНИ.ТОПКАТА СЕ ТОПНА ПРЕД ЧЕРНЯУСКАС И ГОПОДЛЪГА.А МАЛИНОВ ПРЕЗ ЦЕЛИЯ МАЧ ФАЛОВЕ И ГРЕШНИ ПАСОВЕ.
Д-р
Изпратено от Анонимен на 20 юли 2018 14:05. |
Ключица не се гипсира бе дилетанти..
Бай Добри
Изпратено от Анонимен на 20 юли 2018 13:41. |
Жалко. Новият недоносен треньор не може да се ориентира. На него силно му влияят няколко тъпунгера, приближени на Ганчев. Правилно бе налаган в двете срещи Антов, но се подценяват качествата на други български момчета. Зашо Герогиев е преотстъпен на Септември? Защо добре игралият в контролите снажен и добър с грлава Тони Йорданов бе оствен дълбока резерва? А няма друг централен нападетел. И защо бе измъчван два мача добрият полузащитник Тиаго, който накрая се изнерви. И защо като нямаш високи играчи се подават високи топки? Това е грешно и дори аз го разбирам, но новото треньорче не може да се ориентира в играта и ситуацията. На кого са нужни четири вратари, като ЦСКА си има два добри вратаря като Китанов и особено Слави Петров. Китанов за една грешка го съсипаха, а Черняускас направи два добри мача и провали 6-7 и си е титуляр. А на Слави въобще не му дават никакъв шантс. Ама той си наше момче българче и от него не пада комисионен келепир!
Чичо Митко
Изпратено от анонимен на 20 юли 2018 14:31. |
Напълно съм съгласен ...
КОЛКО ЖАЛКО Е ДА СИ ЛЕФФСКАРЧЕНЦЕЦЕЦЕЦЕЦЕ
Изпратено от Анонимен на 20 юли 2018 12:13. |
СТРАННО ЗАЩО БОДУРОВ - ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ ГИ РАЗТЪРВАВАШЕ ? ИНА ГРЕШКА !
До кухорого подуенско добиче
Изпратено от Анонимен на 20 юли 2018 12:01. |
Когато ЦСКА е играл в ЕВропа ти си бил на дядо ти в топките. Ясно е че от яд инцидентите са предизвикани от домакините. ЦСКА са били, продължили от какъв зор ще се разправят вместо да се радват по между си?Не че постъпките на Бодуров и Малинов имат оправдание.Но за ЦСКА е важно първо победа срещу пловдивските мангали от Столипиново , а после срещу Адмира Вакер ще играт Черняускас, Секулич,Джеферсон, Перейра,Чорбаджийски, Антов,Пинто,Бикел,Джеси,и двамата бразилци .Най-голяма е липсата на Тиаго за ЦСКА за другите има заместници.
...
Изпратено от Анонимен на 20 юли 2018 11:30. |
Селяните от Микре си показаха селските рога още при първото излизане в Европа.
Синия бик разградски
Изпратено от Анонимен на 20 юли 2018 10:20. |
Ужас гола вода микре тия дърводелци ако бяха малко по добри като вадуц микре отпадаха това ще ни е най лесната титла спор няма да има със толковата слаби лесна и микре идва 8 поред
...
Изпратено от анонимен на 20 юли 2018 15:13. |
АЗ В РАЗГРАД НЕ СЪМ ВИЖДАЛ СИНИ БИКОВЕ А САМО РЯЗАНИ КАЛАШНИЦИ СЪС ШАЛВАРИ .Е БИ СИ ПУТКАТА МАЙЧИНА БРЪСНАТА И БЕЖ ЗА ТУРЦИЯ УБИТАК РЯЗАН .
...
Изпратено от Анонимен на 20 юли 2018 09:48. |
А ГОВЕДАТА СМЪРДЯТ ЛИ СМЪРДЯТ.
...
Изпратено от Анонимен на 20 юли 2018 09:42. |
Селото си е село и в София да се премести.
...
Изпратено от Анонимен на 20 юли 2018 09:38. |
В ЗАЩИТА И ДО ЦЕНТЪРА ГОРЕ ДОЛУ ДОБРЕ АМА ОТПРЕД ГОЛА ВОДА СЪЩО КАТО ПРИ БЕЛЧЕВ СЕ ВРЪЩА ТОПКАТА НАЗАД И НЯМА ВЛИЗАНИЯ ЗАД ОТБРАНАТА ,ТОПКАТА СЕ РАЗИГРАВА БАВНО ДЕСПОДОВ НЕ ЗНАМ В КАКВА ФОРМА Е НО ВЕЧЕ ТРЧБВАШЕ ДА Е ЛИДЕР НА ОТБОРА А ТОЙ Е НАЙ СЛАБИЯ.МНОГО ДЪЛГИ И НЕТОЧНИ ПАСОВЕ НА НИКОЙ ,ЯВНО АНТОВ МУ ТРЯБВА ОЩЕ ВРЕМЕ ДА ИЗЧИСТИ ПАСОВЕТЕ.И ТОЗ ИДИОТ НЕСТОР НЕ ВИЖДА ЛИ ЧЕ ТИАГО БУКВАЛНО СЕ МЪЧИ КАТО ЦЕНТЪР НАПАДАТЕЛ ЧЕ ГО ПОСТАВЯ ТАМ .АКО ОЩЕ ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ БЕШЕ ИГРАЛ В ЦЕНТЪРА ЩЯХМЕ ДА СМЕ РЕШИЛИ МАЧА.
...
Изпратено от Анонимен на 20 юли 2018 09:34. |
Бодуров си е селски "батка" и ако не го дисциплинира ръководството ще вреди все повече. На Малинов му се чудя що се излага. Освен футболните познания по отборите трябва да ги обучават и на поведение - как да провокират и да не се провокират; поведение към съдиите, към медиите и т.н. Само с ритане футбол не се прави.
...
Изпратено от Анонимен на 20 юли 2018 09:23. |
...
Изпратено от Анонимен на 20 юли 2018 09:01. |
Тези червени картони от капитанът на отбора и Малинов са върха на простотията от ЦСКА. Няма значение кой е предизвикал скандала тези играчи нямат това право . Глупави картони и на Тиаго и на Десподов. Тези играчи само с глоби от клуба могат да ги вкарат в правия път.А играта на ЦСКА бе трагична и победата е пирова.
Ал
Изпратено от анонимен на 20 юли 2018 10:56. |
Абе пълни тъпанари. Сега треньора ще се чуди кой да пусне в четвъртък. Сега трябва да им лепнат едни глоби...