Нефтохимик и Свиленград не се победиха

Съперниците в Югоизточната Трета лига завършиха наравно 1:1

Нефтохимик и Свиленград не излъчиха победител в днешната контролна среща, която се игра на стадион Българово.

Съперниците в Югоизточната Трета лига завършиха наравно 1:1.

Старши-треньорът на „шейховете“ Диян Петков даде възможност за изява на няколко млади играчи – юноши на клуба. Освен опитния вече Йолиян Милков, в този мач участие взеха Димитър Примов, Асан Ахмед, Илиян Николов и Ивайло Русев.

Първата част премина при равностойна игра и до почивката резултатът не беше открит, въпреки че и двата отбора имаха по няколко възможности.

В началото на втората част гостите от Свиленград поведоха с гол на Сава Савов. След няколко пропуснати положения „шейховете“ изравниха, чрез Стойко Иванов, след контраатака.

В 18:00 ч. днес, с различен състав, на стадион Българово, Нефтохимик ще посрещне другия си конкурент в първенството – Карнобат.

Състав на Нефтохимик: Атанас Гичев (`55 Мартин Шейтанов) , Станислав Жеков, Мирослав Радев, Даниел Андреев (`55 Цветан Чахов), Мариян Димитров (`75 Илиян Николов), Живко Комелов (`60 Йолиян Милков), Цветан Филипов, Живко Илиев (75 Ивайло Русев), Даниел Стаматов (`70 Асан Ахмед), Кристиян Мирославов, Димитър Примов (50 Стойко Иванов).