Старшата на Черно море удари Ботев в контрола

Юношите на "моряците" се наложиха минимално над третодивизионния тим от Нови пазар

Юношите старша възраст на Черно море записаха победа с 1:0 срещу третодивизионния Ботев (Нови пазар) във втората си контрола от предсезонната подготовка.

Спарингът се игра на Националната спортна база “Спортпалас”, а единствения гол в мача реализира Денислав Ангелов в 70-ата минута.

Преди това младият талант на “моряците” пропусна няколко добри ситуации пред вратата на новопазарци, като при една от тях удари греда.

Пропуски преди почивката направиха още Данаил Димов и Даниел Стоянов, а през втората част Денислав Василев и Антоан Вълчев също не успяха да реализират добри ситуации.

В последната минута на двубоя футболистите на Нови пазар получиха право да изпълнят дузпа, която бе отразена от талантливия вратар на Черно море и трети страж в представителния тим на “моряците” Иван Дичевски.

В първата си контрола футболистите на Мартин Христов отстъпиха с 0:3 на втородивизионния Добруджа в Добрич.

Състав на Черно море: Иван Дичевски, Виктор Попов, Йордан Радев, Георги Топалов, Мартин Дичев, Даниел Стоянов, Петър Вуцов, Данаил Димов, Александър Георгиев, Антоан Вълчев, Денислав Ангелов (Мердин Адем, Павел Георгиев, Тугай Неджет, Велислав Василев).