Инсталирай - Novsport Alert

ЕВРОПА

Манчестър Юнайтед
Ливърпул
Арсенал
Челси
Интер
Милан
Ювентус
Рома
Реал Мадрид
Барселона
Атлетико Мадрид
Байерн Мюнхен
Манчестър Сити
ПCЖ
Лацио
Борусия Д

Анкета

Кой ще продължи след мегасблъсъка Барса – Юнайтед?

Кой ще продължи след мегасблъсъка Барса – Юнайтед?


Реклама

Facebook

23 юли 2018 16:37 Васил Костов


Пълен жребий за Лига Европа

 

Днес в Нион бе теглен жребият за третия квалификационен кръг на Лига Европа.

 


Жребий за третия квалификационен кръг на турнира Лига Европа:

 

Тобол (Казахстан)/Пюник (Армения) - Макаби Тел Авив (Израел)/Раднички Ниш (Сърбия)
Зоря Луганск (Украйна) - Брага (Португалия)
Хибърниън (Шотландия)/Астерас (Гърция) - Молде (Норвегия)/Лачи (Албания)
Юргорден (Швеция)/Мариупол (Украйна) - Вентспилс (Латвия)/Бордо (Франция)
Дунайска Стреда (Словакия)/Динамо Минск (Беларус) - Зенит (Русия)
Апоел Хайфа (Израел)/Хафнарфьодур (Исландия) - Аталанта (Италия)/ФК Сараево (Босна и Херцеговина)
Хайдук (Хърватия)/Славия (България) - Рудар (Словения)/ФКСБ (Румъния)
ЦСКА-София (България)/Адмира Вакер (Австрия) - Стярнан (Исландия)/Копенхаген (Дания)
Аякс (Холандия)/Щурм Грац (Австрия) - Дъндолк (Република Ирландия)/АЕК Ларнака (Кипър)
Генк (Белгия) - Фола Еш (Люксембург) - Шахтьор Солигорск (Беларус)/Лех Познан (Полша)
Севиля (Испания)/Уйпещ (Унгария) - Жалгирис (Литва)/Вадуц (Лихтенщайн)
Олимпиакос (Гърция) - Люцерн (Швейцария)
Санкт Гален (Швейцария)/Сарпсборг (Норвегия) - Риека (Хърватия)
Виторул (Румъния)/Витес (Холандия) - ПАОК (Гърция)/Базел (Швейцария)
Сигма Оломуц (Чехия) - Кайрат (Казахстан)/АЗ Алкмаар (Холандия)
Осиек (Хърватия)/Рейнджърс (Шотландия) - Чихура (Грузия)/Марибор (Словения)
Истанбул Башакшехир (Турция) - Абърдийн (Шотландия)/Бърнли (Англия)
Нордшеланд (Дания)/АИК (Швеция) - Партизан (Сърбия)/Тракай (Литва)
Балзан (Малта)/Слован Братислава (Словакия) - Рапид Виена (Австрия)
Гурник (Полша)/Тренчин (Словакия) - Фейенорд (Холандия)
Ягиелония (Полша)/Рио Аве (Португалия) - Гент (Белгия)
Спартак Суботица (Сърбия)/Спарта Прага (Чехия) - Брьондбю (Дания)
УФА (Русия)/Домжале (Словения) - Хонвед (Унгария)/Прогрес (Люксембург)
Торсхавн (Фарьорски острови)/Бешикташ (Турция) - ЛАСК (Австрия)/Лилестрьом (Норвегия)
Железничар (Босна и Херцеговина)/Аполон Лимасол (Кипър) - Динамо Брест (Беларус)/Атромитос (Гърция)
РБ Лайпциг (Германия)/Хекен (Швеция) - КСУ Крайова (Румъния)

Реклама

Коментари

Секция "Коментари" е предоставена за мнения и коментари от читателите на novsport.com. Препоръчителна минимална възрастова граница 18 години.
Novsport.com не носи отговорност за съдържанието на тази секция. Посетителите използват и четат раздела на своя отговорност.

Bookmark and Share

ЕХХХ,КОЛКО ЖАЛКО Е ДА СИ ГОВЕДО!!!
Изпратено от Анонимен на 23 юли 2018 18:15. |
Има ли говеда? За един преЯтел със спрял вивакомски интернет питам?

 

Още от Европейски футбол

Още от Европейски футбол

Актуално

17:30 Днес Локомотив ГО - Арда 2:0

Реклама

Видео

ПСЖ - Марсилия 3:1 Реал Бетис - Барселона 1:4 Милан - Интер 2:3
ПСЖ - Марсилия 3:1
Реал Бетис - Барселона 1:4
Милан - Интер 2:3

Резултати на живо

Всички мачове Още РЕЗУЛТАТИ

Футболни Прогнози

Любопитно

Жена на футболист отново блесна чисто гола (СНИМКИ) Самбо момиче става MMA звезда Сексбомба иска съпруг от Висшата лига
Жена на футболист отново блесна чисто гола (СНИМКИ)
Самбо момиче става MMA звезда
Сексбомба иска съпруг от Висшата лига

Реклама

Фото Галерия

Националите се събраха в Бояна Гросмайсторски Лудогорец смълча Герена! Левски - ЦСКА 1:0
Националите се събраха в Бояна
Гросмайсторски Лудогорец смълча Герена!
Левски - ЦСКА 1:0

Реклама

Автоновини

Теему Сунинен поведе след втория ден на рали Швеция Министър Кралев се срещна с шампионите от Европейския рали трофей (Балканска зона) Григор Григоров и Йордан Атанасов Фернандо Алонсо спечели 24-часовия маратон на Дайтона
Теему Сунинен поведе след втория ден на рали Швеция
Министър Кралев се срещна с шампионите от Европейския рали трофей (Балканска зона) Григор Григоров и Йордан Атанасов
Фернандо Алонсо спечели 24-часовия маратон на Дайтона