Ивелин Попов вкара, Спартак (Москва) загуби след зрелищен обрат в Шампионска лига!

Българинът се разписа във вратата на ПАОК, руснаците загубиха с 3:2

ПАОК и Спартак (Москва) сътвориха зрелищен мач в третия предварителен кръг от Шампионска лига.

Първата среща между двата отбора в Солун завърши с драматичен успех на гърците с 3:2, дошъл след обрат на стадион "Тумба".

За руския тим като титуляр излезе Ивелин Попов, който още в 7-ата минута се разписа и даде преднина на московчани. Десет минути по.късно и Куйнси Промес бе точен във вратата на гърците, покачвайки на 2:0 за Спартак.

Домакините обаче набързо отговориха на предизвикателството и още до почивката стигнаха до пълен обрат - 3:2! Прийович от дузпа намали на 1:2 в 29-ата минута, Лимниос възстанови паритета малко по-късно, а секунди преди края на първата част Пелкас вкара победното попадение!