Шампионът на Грузия вече мисли за Лудогорец

Лазар Марин бележи за категоричен успех над Кукеши

Грузинският първенец Торпедо (Кутаиси) се наложи с категоричното 5:2 над албанския Кукеши в мач от третия квалификационен кръг на турнира Лига Европа.

Българският защитник Лазар Марин блесна с гол за победителите и записа пълни 90 минути.

Той направи резултата 3:1 в 28-ата, след като преди това Джорджи Кукианидже реализира две попадения, съответно във втората и в 15-ата, а Харис Харба се бе разписал за гостите.

В 31-ата минута пък Джорджи Кимадзе направи резултата 4:1, а резервата Торнике Капанадзе оформи разгромното 5:1 в 86-ата минута.

В 88-ата обаче Себино Плаку, появил се в игра през втората част за гостите, вкара от дузпа за крайното 5:2.

Реваншът е след седмица в Албания, а победителят от сблъсъка ще се изправи срещу отбора, който продължи напред от двойката Лудогорец – Жрински.