Кой ще стане шампион на Англия?

09 август 2018 23:07 Емил Арсов

Десподов: Копенхаген не е нищо особено, шансовете остават

„Огромно разочарование за мен и целия отбор. Биха ни нелепо, с помощ от 12-ия играч (б.а. – съдията). Както и да е, ние също направихме грешки, но какво да се прави.“

Това заяви Кирил Десподов, който се отчете с асистенция при домакинската загуба на ЦСКА с 1:2 от Копенхаген в мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа.

Българският национал обаче направи и дузпата, след която гостите направиха пълен обрат в София, а в заключителните минути бе заменен.

„Бранихме се, докато имахме сили, не искам да обвинявам никого, но с 10 души бе трудно“, каза Десподов.

„Благодарим за подкрепата на невероятните ни фенове. За съжаление не можахме да ги зарадваме с една победа. Шансовете остават, Копенхаген не са нищо особено. Просто червеният картон им помогна и накрая дузпата, която аз направих. Според мен имаме сили да ги отстраним, ако успеем да изпълним нещата, които иска треньорът ни от нас. Засега мисля, че успяваме.“

Изпратено от:
Анонимен |
Тема

Коментар

...
Изпратено от Анонимен на 12 август 2018 11:31. |
Киро те ви смазаха човече.след гола ги раздразнихте и до края на полувремето само пет пъти минахте центъра ,а второто полувреме два-три пъти.Помисли,че ти игра като бранител а си най бързия и трябваше да стоиш на гюме до средата на игрището,но не получи и един пас и се върна отбрана и направи дузпата.чорбата го изкарвате безценен въпреки,че с неговите пропуски можеше и да улесните датчаните.малко скромност и по вече старание в Копенхаген ,това е.
...
Изпратено от Анонимен на 10 август 2018 23:05. |
Ловешкия манталитет не ги напуска
...
Изпратено от Анонимен на 10 август 2018 14:58. |
Така може да говори,ако играе за Реал или Барса. Голямо самочувствие,ама без покритие. Гомното се помислило за торта!😁
12-...
Изпратено от Анонимен на 10 август 2018 14:07. |
12-ия играч, ха ха ха, направи дузпа и има наглостта да плямпа глупости, такова гнусно ЛАЙНО не сме виждали досега.
"...
Изпратено от Анонимен на 10 август 2018 14:05. |
"космонавта" е може би нещо по-особено, те там са такива у неговия край
...
Изпратено от Анонимен на 10 август 2018 13:00. |
Няма ли кой да им вземе допинг проби на ребрандираните микренски ментета? Дребният микренски мафиот пак ги е зобил с халюциногенни гъби , произведени от крадената му шупнала меласа и мутиралите добичета хвърчат из облаците изгубили ввякаква връзка с действителността!
...
Изпратено от Анонимен на 10 август 2018 10:10. |
ЛАЙНО , ПОНЕ МАЛКО СРАМ БЕ ЧОМПИЛ,НИЩО НЯМА ВЪВ ВЪШИЯ СИЛОВ ХУТБОЛ И ОТ КОНИКА БЕЗ ГЛАВА ДЕСПОДОВ. ТОЙ НАПРАВО СЕ ПОМИСЛИ ЗА ВЕЛИК ИГРАЧ, НЯМА ЛИ КОЙ ДА МУ КАЖЕ ,ЧЕ Е ГОЛЯМ П А Т Р А Д Ж А Н .
...
Изпратено от Анонимен на 10 август 2018 09:35. |
КОПЕНХАГЕН АКО СА ОТБОР ТО ТИ СИ КОСМОНАВТ
...
Изпратено от Анонимен на 10 август 2018 07:05. |
а вие пък сте наи добрите..иди и се скрии бе нещастник...шматка..второто полувреме минахте 2 пъти центъра..обитаци..скриха ви топката...
...
Изпратено от Анонимен на 10 август 2018 05:17. |
Копенхагенци без зор,биха микренският ви отбор!
Изпратено от Анонимен на 10 август 2018 00:10. |
Кирчо ли си,кой си??? Ама прочети малко бе момче. Копенхаген не били нищо особено,ами ти бе,заради теб загубихме тази вечер. Тъп селянин я ходи да. Риташ на поляната в Кресна. Вместо да се извиниш той и дамочувствие без покритие!!!
...
Изпратено от Анонимен на 10 август 2018 00:05. |
БАНДИТА ДОМУЗ-АГА ЕДВАМ БИХА,БАНДИТА ОТ МИКРЕ ПАДНАХА!!!
...
Изпратено от Анонимен на 09 август 2018 23:54. |
ЧОРБАДЖИЙСКИ И ДЕСПОДОВ - МНОГО СЛАБИ СТАВАТ ЗА ЛЕВСКИ,НО ЗА ЦСКА !!!!!!!
Браво момче
Изпратено от Анонимен на 09 август 2018 23:39. |
отлична работа , на реванша още 1 дузпичка направи поне за да зарадваш Българите ... Микренският башибозук да го духа!