Кой ще стане шампион на Англия?

11 август 2018 23:23 Пламен Димитров

Нефтохимик победи Черноморец на старта на новото първенство

Нефтохимик победи Черноморец на старта на новото първенство в Трета лига. На стадион „Лазур“, пред 1500 човека, „шейховете“ се наложиха над градския съперник с 3:0. Момчетата на треньора Диян Петков не оставиха съмнение кой е по-силният отбор на терена. Те доминираха през цялото време и заслужено се поздравиха с категоричната победа.

Домакините поведоха още от съблекалнята, след като Деян Христов се разписа във 2-рата минута на двубоя. Той удвои аванса на Нефтохимик в 25-та минута, а в 42-ра минута Цветан Филипов оформи класическото 3:0. През втората част доминацията на „шейховете“ продължи, но резултатът не се промени.

Във втория кръг Нефтохимик гостува на Сокол /Марково/ на 18.08.2018 г., в 18:00 ч.

Състав на Нефтохимик: Ферди Мюмюнов, Даниел Андреев, Станислав Жеков, Цветан Чахов, Цветан Филипов, Цветомир Цонков, Стоян Калев, Михаил Георгиев Стойко Иванов, Деян Христов, Даниел Стоянов

Резервен състав: Атанас Гичев, Кристиян Мирославов, Живко Комелов, Даниел Стаматов, Жикво Илиев, Стивън Славков.