До къде ще стигне Лудогорец в Европа?

12 август 2018 17:05 Пламен Димитров

Стефан Велев вкара при победа на Сепси в Румъния

Стефан Велев се разписа при домакинската победа на Сепси с 3:0 срещу Яш в двубой от четвъртия кръг в румънското първенство. откри резултата в полза на домакините след тоХалфът беше точен за 2:0 в 56-ата минута на срещата с първия си гол за румънския отбор.

Ибрахима Тандия чно половин час игра. Класическата победа за Сепси беше оформена от Ясин Хамед в 78-ата минута на мача.

Стефан Велев, който спечели Купата на България със Славия през миналата кампания, започна титуляр и остана на терена през всичките 90 минути.

Сепси се намира на първо място във временното класиране с актив от седем точки.