Съперникът на ЦСКА в Лига Европа записа шеста поредна победа

Копенхаген загря за реванша с "армейците" с 3:1 над Брьондби

Съперникът на ЦСКА в Лига Европа - ФК Копенхаген гази наред. "Лъвовете" записаха шеста поредна победа във всички турнири, като днешната дойде над Брьондби като домакин с 3:1.

ФК Копенхгаен поведе в 35-ата минута в дербито, когато се разписа Роберт Сков, който отбеляза впечатляващ гол от свободен удар.

Преднината на "лъвовете" обаче бе наваксана в 51-ата минута. Точен за "жълтите" бе Ерцег, който отбеляза с прецизен изстрел от 20 метра.

В 77-ата минута ФК Копенхаген взе нова преднина в срещата. Голмайстор бе Томсен, който завърши прекрасната атака на домакините.

Звездата на "лъвовете" Виктор Фишър пък сложи точка на спора в 81-ата минута, когато отбеляза след асистенция на Николай Бойлесен.

До края Брьондби не се стигна до нови попадения и ФК Копенхаген заслужено стигна до шеста поредна победа във всички турнири.

Реваншът от III предварителен кръг на Лига Европа между ЦСКА и "лъвовете" е идният четвъртък на "Паркен" от 19:30 часа. Първата среща на "Васил Левски" бе спечелена от ФК Копенхаген с 2:1.

Интер Маями загуби катастрофално без Меси в състава (ВИДЕО)

Отборът на аржентинеца отстъпи с 0:4 срещу Ню Йорк Ред Булс

Ирландия изпусна Белгия, пропиля дузпа и двете страни врътнаха реми (ВИДЕО)