Треньорът на Рома пое вината за загубата от Милан

Трябва да сме по-стабилни в защита, допълни Еузебио ди Франческо

Треньорът на Рома Еузебио ди Франческо пое върху себе си вината за загубата с 1:2 от Милан в двубоя от третия кръг на Серия А.

Франк Кесие откри резултата в 40-ата минута в полза на домакините, но Федерико Фасио изравни в 60-ата. Героят за домакините стана Патрик Кутроне, който в 95-ата минута успя да донесе успеха на своя тим за крайното 2:1.

“Подарихме едно полувреме, както го направихме и срещу Аталанта. Вторият гол, който ни вкараха бе нелеп, а той е такъв, след като допуснахме подобна грешка в отбрана.

Избрах да играем с трима в защита, тъй като смятах, че ще успеем по този начин да овладеем крилата им, но това не сработи. Трябва да приемем резултата.

Каквото и да кажа сега, би било излишно. Трябва да бъдем по-солидни в отбрана, тъй като допускаме прекалено много попадения и правим доста грешни решения. Поздравявам Милан за успеха”,  каза Ди Франческо.